Вже третій місяць літа «Рудь» дарує подарунки

6 серпня

А як ви проводите своє літо? Їздите на відпочинок, релаксуєте на морському пляжі або у затінку біля річки. І обов'язково берете з собою морозиво, найсолодший засіб освіжитися. Ви ще маєте шанс отримати винагороду за відпочинок з морозивом!

Реєструйте коди з упаковок акційного морозива:

 • «Ескімос» у стаканчику;

 • «Дитяче бажання з альпійським молоком» у стаканчику;

 • ріжок «100% морозиво»

Та отримайте можливість виграти телефон, планшет чи ноутбук або обміняти накопичені коди на гарантовані подарунки.

Так, від початку акції вже 63 учасники отримали телефони Samsung, 9 учасників — планшети LG G Pad 8" і 4 учасника — ноутбуки Hewlett-Packard. Переможцями стали споживачі продукції «Рудь» з усієї України: Одеса, Кіровоград, Київ, Івано-Франківськ, Красноармійськ, Кривий Ріг, Харків та багато інших міст і містечок нашої Батьківщини.

Ви теж можете долучитись до числа переможців. Адже акція ще триває, і надалі щодня розігруватиметься смартфон, щотижня — ультра-тонкий планшет та кожні два тижні — ноутбук для всієї сім'ї. Не проґавте свій шанс стати переможцем!

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, зареєструйтесь.
Коментарі до новини
 • Таня Погодина

  Да уж, все вы хотите что-то выиграть, я тоже, конечно, хочу. У меня много кодов, я надеюсь выиграть последний ноутбук. Я молюсь, чтобы мне улыбнулась фортуна. Я люблю мороженое "Рудь" и ставлю его превыше всех морожен других фирм, но самое класное, что оно вкусное и полезное и не из-за акции. Ладно буду надеяться на удачу и фортуну(

  22.09.2014 23:43
 • Вікторія Литвин

  МОРОЖЕНО ВКУСНОе, НО ЧЕТ В АКЦИИ НЕ ВЕЗЕТ И телефон как раз поломался (((

  08.09.2014 08:02
 • Марія Чернявська

  Мені фортуна не посміхається. :-(

  06.09.2014 08:06