Про акцію

Як взяти участь
Щоб взяти участь в акції, потрібно у період з 15 травня до 26 вересня:
  • • Купити акційне морозиво з позначкою «Акція».
  • • Знайти всередині упаковки акційний код.
  • • Зареєструватися на сайті.
  • Ввести код на сайті або відправити на номер 4224*.
Як накопичувати бали

Все дуже просто! В Особистому кабінеті у відповідному полі введіть Код з упаковки та натисніть «Зареєструвати код», — і ваш рахунок поповнено!

Або відправте SMS з Кодом на номер* 4224. Будьте уважними: для того, аби коди накопичувалися на вашому аккаунті, потрібно відправляти їх щоразу з одного і того ж самого номера телефону або ж того, що ви вказували при реєстрації на сайті.

Розігрувані призи

Хочете перевірити вдачу? Серед усіх зареєстрованих кодів буде визначено щасливчиків, яким дістануться дуже гарні призи.

Щодня свого власника знаходитиме телефон Samsung Galaxy Star/Fly IQ239, щотижня — планшетний комп’ютер LG G Pad, кожні два тижні — стильний сучасний ноутбук Hewlett Packard! Переможців буде обрано шляхом випадкової комп'ютерної вибірки.

ви можете збільшити свої шанси на перемогу, зареєструвавши якомога більше кодів.

Реєстрація

Оберіть найбільш зручний для вас спосіб: або на самому сайті чи з авторизацією через соціальні мережі.

Після реєстрації Ви отримаєте Особистий кабінет і Особистий рахунок.Будь ласка, заповніть усі поля реєстрації уважно та правильно. Адже від достовірності введених даних залежить, чи отримаєте ви бажані подарунки!

Що робити з Особистим рахунком? Звичайно, поповнювати. Як? Читайте далі.
Гарантовані подарунки

Зареєстровані коди ви можете обміняти на гарантовані подарунки. Отримати їх дуже просто: назбирали достатню кількість кодів – замовили ті, що до вподоби. І вже зовсім скоро їх отримали!

Зверніть увагу, якщо ви реєструєте коди лише через SMS, то для обміну на гарантовані подарунки необхідно пройти повну реєстрацію на сайті.

Більше кодів – більше гарантованих подарунків. Але поспішайте, їх кількість обмежена!
Є питання?

Завітайте до розділу «Запитання та відповіді» і шукайте підказки на сторінках сайту. Більш детальну інформацію ви знайдете в Офіційних умовах акції. Щось все одно лишилось незрозумілим? Звертайтеся до Організаторів акції.

Успіхів!

* Вартість SMS на номер 4224 для абонентів мережі «Київстар» становить 0,50 грн, ТОВ «Астеліт»( life:)) становить 0,59 грн, ПрАТ «МТС Україна» – 0,60 грн (тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ). Сервіс тільки для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. Технічний партнер: ТОВ «Старт-98», тел.: 044 492 27 37. Організатор Акції: ПАТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» — компанія «Рудь».

Гаряча лінія 0 800 50 00 77
З 9:00 до 21:00 без вихідних.
Всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовно. Дзвінки з мобільних — згідно з тарифами вашого оператора.